O mnie

Home / O mnie

Nazywam się Emilia Cesarek. Każdego dnia inspiruję się pasją do fitnessu, dietetyki, zdrowego i aktywnego trybu życia, a tym samym budowania własnego wizerunku. Poprzez moją stronę, zapraszam Cię serdecznie do wspólnego działania i motywowania się, by pozostać FIT!

KIM JESTEM?

 • Jestem dietetykiem, specjalistą do spraw odżywiania, dietoterapeutką.
 • Prowadzę własną działalność jako dietetyk, prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne.
 • Poza gabinetem prowadzę szkolenia, webinary.
 • Od 3 lat pracuję w projekcie biegowym Adidas Runners Warsaw, gdzie zajmuję się odżywianiem osób aktywnych.
 • Jestem również obecna w social mediach jako specjalista do spraw żywienia w Dzień Dobry TVN. Jako dietetyk współpracuję z FitMom Ania Dziedzic.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

 • Moją specjalizacją są choroby układu pokarmowego oraz dietoterapia. Choroby zapalne jelit, SIBO, dysbioza, nietolerancje pokarmowe, ale także osobami po zabiegach na układzie pokarmowym wymagających opieki dietetyka wspomagającej leczenie.
 • Zajmuję się także prowadzeniem dietoterapii w polu nierównowagi gospodarki hormonalnej, zaburzeń miesiączkowania, PCOS, endometriozy. Choroby tarczycy, hashimoto, niedoczynność.
 • Schorzenia metaboliczne. Kłopoty ze stabilizacją wagi. Zdrowa dieta, w celu poprawy samopoczucia, kształtowania sylwetki i zdrowych nawyków żywieniowych. Ten temat również szerzę zarówno podczas indywidualnych konsultacji jak i szkoleń, spotkań czy webinarów.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE

 • Pierwsze studia ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim
 • Kolejne dały mi uprawnienia do wykonywania zawodu dietetyka, aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich
 • Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz szkoleń trenerskich związanych ze sportem.

Poza zagadnieniami związanymi z dietetyką posiadam uprawnienia instruktora fitness oraz trenerem personalnego. Ukończyłam kilkanaście szkoleń, m.in. z dziedziny pilates, zdrowego kręgosłupa, utrzymania formy w ciąży, stretchingu, trening funkcjonalnego. Sama zawodowo uprawiałam sport, biegałam, trenowałam do startów w zawodach sylwetkowych. Aktualnie uprawiam sport rekreacyjnie.

Prowadząc bloga, chciałabym przekonywać jak najwięcej z Was do tego, że bycie FIT to nie jednorazowy cel, do którego dążymy lecz styl życia, codzienność.
Moim marzeniem jest, by wiedza i doświadczenie z zakresu treningów, zdrowego trybu odżywiania i dbania o sylwetkę były przydatne i motywujące dla innych.

Skoro czytasz notkę “o mnie”, tzn. że już tu jesteś! Ciesze się ogromnie i mam nadzieję, że będziesz tu częściej! Przesyłam ogromny uśmiech od siebie i zachęcam Cię, by tu: zaglądać, czytać, komentować, pytać! Sukces tkwi w grupowej motywacji! Razem możemy więcej! :)

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do KONTAKTU

Secured By miniOrange