Emila Biznes2450

Jakikolwiek jest ojciec choroby, matką
zawsze jest dieta

Kim jestem?

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku
dietetyka ze specjalizacją dietetyki klinicznej. 

Aktualnie studiuję także na amerykańskim wydziale medycyny funkcjonalnej. Regularnie biorę udział w szkoleniach, by aktualizować swoją wiedzę.

Od 9 lat prowadzę swój własny gabinet jako dietetyk kliniczny, dietoterapeutka.

W początkach swojej działalności prowadziłam
także praktykę pracy z pacjentem w szpitalu,
m.in. w Centrum Zdrowia dziecka przy dożywianiu pozajelitowym i do jelitowym dzieci.

Aktualnie skupiam się na pracy indywidualnej w gabinecie oraz spełniam się naukowo w kontekście prowadzenia badań do pracy doktorskiej w temacie SIBO i chorób tarczycy.

Poza pracą w gabinecie prowadzę szkolenia, webinary, które dostępne są na mojej stronie.

Jestem także autorem kilku E-booków, które powstały z myślą o szerzeniu wiedzy i perspektywy działania dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie. Każdy z nich powstał na bazie mojej długoletniej praktyki gabinetowej i pracy w nauce. 

Za priorytet stawiam sobie pracę z ludźmi. 

Regularnie prowadzę swoje social media, gdzie każdego dnia przekazuję ogrom wiedzy na temat zdrowia, żywienia, kwestii związanych z przewodem pokarmowym.

Możesz mnie także usłyszeć w Dzień Dobry TVN, przeczytać moje artykuły w BodyChallenge, Naturoterapii czy LOGO.

W czym się specjalizuję?

Moją specjalizacją w pracy, ale także ogromną pasją są choroby przewodu pokarmowego oraz hormonalnego.

Tematem mojej pracy magisterskiej był wpływ diety i suplementacji na wsparcie leczenia pacjentów z chorobami zapalnymi jelit.

W gabinecie każdego dnia przepracowuję jednostki takie jak choroby zapalne jelit, SIBO, IMO, IBS, refluks, choroba wrzodowa, dysbioza jelitowa. Pracuję także z osobami po zabiegach na układzie pokarmowym, wymagających opieki co aktualnie wpisuje się w kwestie prehabilitacji około zabiegowej.

Pasja do układu pokarmowego wzięła się
z indywidualnej potrzeby. 18 lat temu zdiagnozowano u mnie celiakię – od tamtej pory jestem z tym tematem nierozłączna.

Kolejnym dużym polem moich działań jest dietoterapia w polu zaburzonej gospodarki hormonalnej, zaburzeń miesiączkowania, PCOS, endometriozy. Chorób endokrynnych, takich jak niedoczynność tarczycy.

W mojej pracy skupiam się także na diecie dla wsparcia płodności zarówno kobiet jak i mężczyzn gdyż ma to ogromny wpływ na mikrobiotę zarówno rodziców jak i potomstwa. 

Plan takiego działania w pracy indywidualnej wybiega znacznie poza zakres odżywiania. Tu już potrzeba szerszej diagnostyki, edukacji, suplementacji. Tym się zajmuję
z dużym powodzeniem.

 

W swojej pracy dowodzę, że zdrowa dieta, suplementacja, regulacja rytmów okołodobowych mają ogromne znaczenie w celu poprawy samopoczucia, kształtowania sylwetki i zdrowych nawyków żywieniowych.

Ten temat również szerzę zarówno podczas indywidualnych konsultacji jak i w E-bookach, szkoleniach czy webinariach.

sociale-emi.png

W Social Mediach chcę edukować jak najwięcej
z Was do tego, że bycie FIT
to nie jednorazowy cel,
lecz styl życia

Poza pracą

Poza zagadnieniami związanymi z dietetyką jestem mamą. Moją pasją jest sport. Wolny czas uwielbiam spędzać na świeżym powietrzu, aktywnie, w otoczeniu natury. Jazda konna, bieganie, trening ogólnorozwojowy, joga, bardzo dobrze wpływają na moje samopoczucie i spełnianie się w pracy.

Posiadam uprawnienia instruktora fitness oraz trenera personalnego. Ukończyłam kilkanaście szkoleń, m.in. z dziedziny pilates, zdrowego kręgosłupa, utrzymania formy w ciąży, stretchingu, treningu funkcjonalnego. Sama zawodowo uprawiałam sport, biegałam, trenowałam do startów w zawodach sylwetkowych. Aktualnie nie prowadzę zajęć fitness, a uprawiam sport rekreacyjnie.

Skontaktuj się ze mną

Napisz do mnie:

Dietetyk: keepfitinstyle@gmail.com
Sklep:
sklep.keepfitinstyle@gmail.com

Zarezerwuj
termin online

Zajrzyj na moje
Social Media