Świąteczne wskazówki dla układu pokarmowego

Home / LIFESTYLE / Świąteczne wskazówki dla układu pokarmowego
Świąteczne wskazówki dla układu pokarmowego

 

 

Kochani, poniżej plik ze wskazówkami dla świątecznymi dla układu pokarmowego. Powstał z myślą o moich podopiecznych, którzy nierzadko muszą zrezygnować z części produktów, a ja nie pozwalam na to, by święta przysporzyły im stresu. Nie ma na to miejsca w najpiękniejszym czasie w roku. Plik jest do pobrania dla każdego, kto chciałby w święta poszaleć ze smakami, ale także zachować proste zasady zdrowego odżywiania i zamiast zalegania na kanapie z obolałym brzuchem cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem jelit. Nie zaszkodzi kilka zasad dla dobrego trawienia, ale także dbania o ilość jedzenia czy obróbkę termiczną.

ZALECENIA NA ŚWIĘTA – plik PDF do pobrania

Szczególnie nie polecam stresu i popadania w skrajności  w wyborach żywieniowych. To nie czas na myślenie o problemach i zmartwieniach. W w moim rodzinnym domu pojawią się zarówno potrawy tradycyjne, z ręki moich babć, jak i moje w nieco zmienionej formie. Balans i uwaga zamiast opychania się na siłę.

 Niech na Waszych stołach królują piękne, wspólnie przygotowane potrawy czy to wersji tradycyjnej czy bezglutenowej lub dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Życzę Wam przede wszystkim ZDROWIA ciała i ducha. Radości, miłości i pięknego czasu spędzonego w gronie najbliższych. Wesołych Świąt!

Secured By miniOrange