[cmsmasters_row data_shortcode_id=”62ac453004″ data_padding_bottom=”0″ data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_no_margin=”true” data_padding_right=”0″ data_padding_left=”0″ data_width=”fullwidth”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”350125185c” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″]

[cmsmasters_divider shortcode_id=”a5651fa185″ width=”long” height=”1″ style=”solid” position=”center” margin_bottom=”5″ resp_vert_mar=”true” margin_top_mobile_h=”20″ animation_delay=”0″]

[cmsmasters_slider shortcode_id=”a9ce298a36″ slider_plugin=”rev” slider_rev=”home4_slider1″]

[cmsmasters_text shortcode_id=”2feb16d8f6″]
[/cmsmasters_text]

[cmsmasters_divider shortcode_id=”bef5c9243c” width=”long” height=”1″ style=”solid” position=”center” margin_top=”5″ margin_bottom=”0″ resp_vert_mar=”true” margin_top_mobile_h=”20″ animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”bb2eb14d9d”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”9120b62963″][cmsmasters_text shortcode_id=”2472cf69dc”]

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”38b70d9732″ data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”50″ data_padding_bottom=”60″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_top_tablet=”80″ data_padding_bottom_tablet=”50″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”f3a3aad97c” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″][cmsmasters_tabs shortcode_id=”adccb0654f” mode=”tour” position=”left” active=”1″ animation=”fadeIn” animation_delay=”0″][cmsmasters_tab shortcode_id=”bssdwospy” title=”POZNAJMY SIĘ!”]

[cmsmasters_featured_block shortcode_id=”gnib3mi4ii” text_position=”left” text_padding=”0 0 0 10%” resp_text_padding=”true” padding_text_laptop=”0 30% 0 0 ” padding_text_tablet=”0″ text_align=”left” color_overlay=”rgba(255,255,255,0)” fb_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” top_padding=”0″ bottom_padding=”0″ border_style=”default” animation_delay=”0″]

Nazywam się Emilia Cesarek.

Jestem mgr dietetyki, specjalistą ds. odżywiania, dietoterapeutką.

Uważam, że zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką mamy w życiu dlatego warto o niej dbać każdego dnia. Wszystko co robię i tworzę to narzędzia, którymi można posługiwać się na co dzień w celu optymalizacji samopoczucia i dobrego funkcjonowania. Do współpracy z ludźmi podchodzę indywidualnie, bez schematów.

[/cmsmasters_featured_block]

[/cmsmasters_tab][cmsmasters_tab shortcode_id=”0em9vlylxn” title=”WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA”]

[cmsmasters_featured_block shortcode_id=”xzdt17rzcj” text_position=”left” text_padding=”0 0 0 10%” resp_text_padding=”true” padding_text_laptop=”0 30% 0 0 ” padding_text_tablet=”0″ text_align=”left” color_overlay=”rgba(255,255,255,0)” fb_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” top_padding=”0″ bottom_padding=”0″ border_style=”default” animation_delay=”0″]

1. Zarezerwuj swój termin konsultacji w moim kalendarzu.

KLIKNIJ TUTAJ!

Ankietę odeślij najpóźniej na 2 dni przed planowaną rozmową.

2. Po ustaleniu terminu otrzymasz e-mailem ankiety do wypełnienia.

Konsultacja odbywa się będzie poprzez Skype (video rozmowa). Czas trwania 45-60 min. W tym czasie omówimy wyniki badań, Twoją ankietę, obierzemy strategię działania dla Ciebie.

3. Po konsultacji otrzymasz podsumowanie konsultacji. Do 10 dni* po konsultacji otrzymasz opracowane dla Ciebie pliki z dietą, suplementacją, zaleceniami.

Każda osoba prowadzona jest indywidualnie na podstawie wywiadu zebranego podczas pierwszego spotkania, wypełnionej ankiety oraz bieżących informacji podczas współpracy.

Minimalny okres współpracy jaki podejmujemy, by do uzyskać efekty działania planu to 3 miesiące.

*W niektórych przypadkach plan diety wysłany jest nieco później, ustalamy termin, jeśli po rozmowie potrzebna będzie szersza diagnostyka do wykonania w celu ustalenia dietoterapii.

Każdy etap współpracy zawiera w sobie każdy z poniżej wymienionych elementów z pakietu, tj. konsultacja, plan diety, plan suplementacji, zalecenia ogólne, opcjonalne pliki dodatkowe, kontakt mailowy.

Czas trwania każdego ETAPU to 6 tygodni. To bardzo ważne, z korzyścią dla pacjenta, gdyż 4 tygodnie uważam za zbyt krótki czas, by zaobserwować efekty. 

PAKIET DLA JEDNEJ OSOBY

PAKIET DLA DWOJE

1H SAMEJ KONSULTACJI

Pełen pakiet planu ETAPU obejmuje:

KONSULTACJĘ PIERWSZĄ

 • Godzinna rozmowa z interpretacją wyników badań oraz analizą wcześniej odesłanej ankiet.
 • Od drugiego ETAPU konsultacje kontrolne trwają 30min.

BAZOWY PLAN DIETY

 • Siedmiodniowy jadłospis składających się z pełnych przepisów, ułożonych pod indywidualne preferencje, wyliczenia makroskładników względem planu dnia i aktywności.
 • Zalecenia ogólne i wytyczne do stosowania diety z opcjonalnymi zaleceniami pod konkretną jednostkę chorobową jeśli taka wystęuje.

PLAN ZALECEŃ OGÓLNYCH

 • Informacje o zabiegach związanych z biohackingiem i stylem życia, które wpłyną na poprawę zdrowia poza dietą i suplementacją.

PLAN SUPLEMENTACJI

 • Dobrana indywidualnie suplementacja względem wyników badań z opisem przyjmowania suplementów.

PLIKI DODATKOWE – opcjonalne, w zależności od typu współpracy

 • Dzienniczek żywieniowy i/lub plik do wykonywania osobnych, konkretnych pomiarów oraz obserwacji.
 • Przygotowane osobno pliki lub odesłanie do moich artykułów z informacjami na temat danej jednostki chorobowej pacjenta.

KONTAKT – raz w tygodniu, przez 6 tygodni oraz analiza dzienniczka.

 • Najważniejszy aspekt współpracy ze mną.
 • Analiza dzienniczka – raz w tygodniu od czasu otrzymania diety analizuję dzienniczek i odsyłam do niego feedback.
 • W trakcie pakietu do wykorzystania jest 6 maili z pytaniami do dietoterapii.
 

Pełen pakiet planu ETAPU obejmuje:

KONSULTACJĘ PIERWSZĄ

 • Dwie osobne rzmowy z interpretacją wyników badań oraz analizą wcześniej odesłanych ankiet.
 • Od drugiego ETAPU konsultacje kontrolne trwają 30min.

BAZOWY PLAN DIETY

 • Siedmiodniowy jadłospis dla każdej z osób składający się z pełnych przepisów, ułożonych pod indywidualne preferencje, wyliczenia makroskładników względem planu dnia i aktywności.
 • Zalecenia ogólne i wytyczne do stosowania diety z opcjonalnymi zaleceniami pod konkretną jednostkę chorobową jeśli taka wystęuje.
 • Jeśli nie występują osobne jednostki chorobowe dietę układam jedną, czternastodniową, z przeliczeniem makroskłądników dla obu osób.

PLAN ZALECEŃ OGÓLNYCH

 • Informacje o zabiegach związanych z biohackingiem i stylem życia, które wpłyną na poprawę zdrowia poza dietą i suplementacją.

PLAN SUPLEMENTACJI

 • Dobrana indywidualnie suplementacja względem wyników badań z opisem przyjmowania suplementów dla każdej z osób.

PLIKI DODATKOWE – opcjonalne, w zależności od typu współpracy

 • Dzienniczek żywieniowy i/lub plik do wykonywania osobnych, konkretnych pomiarów oraz obserwacji.
 • Przygotowane osobno pliki lub odesłanie do moich artykułów z informacjami na temat danej jednostki chorobowej pacjenta.

KONTAKT – raz w tygodniu, przez 6 tygodni oraz analiza dzienniczka.

 • Najważniejszy aspekt współpracy ze mną.
 • Analiza dzienniczka każdej z osób – raz w tygodniu od czasu otrzymania diety analizuję dzienniczek i odsyłam do niego feedback.
 • W trakcie pakietu do wykorzystania dla każdej z osób jest 6 maili z pytaniami do dietoterapii.
 

KONSULTACJA

 • Godzinna rozmowa z interpretacją wyników badań oraz analizą wcześniej odesłanej ankiet.
 • Możliwość zadawania pytań w trakcie rozmowy na wybrany temat.
 • Mailowe podsumowanie konsultacji, co ułatwi skupienie się podczas rozmowy.
 • Proponowany przeze mnie tryb działania dla danej osoby na podstawie obiektywnego spojrzenia na dany przypadek wysłany e-mailowo jako podsumowanie.

 

 

 

 • CENA PIERWSZEGO ETAPU WSPÓŁPRACY Z TYM PAKIETEM: 950zł

 

 • CENA DRUGIEGO I KAŻDEGO KOLEJNEGO ETAPU PRACY Z TYM PAKIETEM:
  850zł
 • CENA PIERWSZEGO MIESIĄCA WSPÓŁPRACY Z TYM PAKIETEM: 1700 zł

 

 • CENA DRUGIEGO I KAŻDEGO KOLEJNEGO MIESIĄCA PRACY Z TYM PAKIETEM:
  1600 zł
 • CENA KONSULTACJI: 550ZŁ

[/cmsmasters_featured_block]

[/cmsmasters_tab][cmsmasters_tab shortcode_id=”twej93nl8″ title=”MOJA HISTORIA”]

[cmsmasters_featured_block shortcode_id=”okmlnp9whn” text_position=”left” text_padding=”0 0 0 10%” resp_text_padding=”true” padding_text_laptop=”0 30% 0 0 ” padding_text_tablet=”0″ text_align=”left” color_overlay=”rgba(255,255,255,0)” fb_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” top_padding=”0″ bottom_padding=”0″ border_style=”default” animation_delay=”0″]

„JAKIKOLWIEK JEST OJCIEC CHOROBY, MATKĄ ZAWSZE JEST DIETA.”

 

KIM JESTEM?

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

KWALIFIKACJE ZAWODOWE

POZA DIETETYKĄ

Poza zagadnieniami związanymi z dietetyką moją pasją jest sport. Wolny czas uwielbiam spędzać na świeżym powietrzu, aktywnie, w otoczeniu natury.  Jazda konna, bieganie, trening ogólnorozwojowy, joga, bardzo dobrze wpływają na moje samopoczucie i spełnianie się w pracy.

Posiadam uprawnienia instruktora fitness oraz trenera personalnego. Ukończyłam kilkanaście szkoleń, m.in. z dziedziny pilates, zdrowego kręgosłupa, utrzymania formy w ciąży, stretchingu, trening funkcjonalnego. Sama zawodowo uprawiałam sport, biegałam, trenowałam do startów w zawodach sylwetkowych. Aktualnie nie prowadzę zajęć fitness, a uprawiam sport rekreacyjnie.

BLOG

Moje motto: „Siła motywacji tkwi w ludziach.”

Prowadząc bloga, chciałabym przekonywać jak najwięcej z Was do tego, że bycie FIT to nie jednorazowy cel, do którego dążymy, lecz styl życia, codzienność. Moim marzeniem jest, by wiedza i doświadczenie z zakresu treningów, zdrowego trybu odżywiania i dbania o sylwetkę były przydatne i motywujące dla innych.

[/cmsmasters_featured_block]

[/cmsmasters_tab][/cmsmasters_tabs][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”6f04e8a0a2″ data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_color=”#d2d2d2″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”0″][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”cfd4c2b1d0″ data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″][cmsmasters_image shortcode_id=”a12c8a87db” align=”none” link=”https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2020/01/emilka-new2.png” animation_delay=”0″]6163|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2020/01/emilka-new2.png|full[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_border_style=”default” data_padding=”80px 0 0 0;” data_shortcode_id=”a392e93d86″][cmsmasters_text shortcode_id=”hau2zfzs7n” animation_delay=”0″]

Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra!

[/cmsmasters_text][cmsmasters_html shortcode_id=”fe98fe8d83″]S2xpa2FqxIVjIHcgcG9uacW8c3p5IGxpbmsgdW3Ds3dpc3oga29uc3VsdGFjasSZIHplIG1uxIUuIApXIHpha8WCYWRjZSB6bmFqZHppZXN6IGluZm9ybWFjamUgbyB0cnliaWUgd3Nww7PFgnByYWN5IG9yYXogamVqIGV0YXBhY2guCgo8YSBocmVmPSJodHRwczovL2NhbGVuZGx5LmNvbS9rZWVwZml0aW5zdHlsZSIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiPlBSWkVKRMW5IERPIEtBTEVOREFSWkE8L2E+[/cmsmasters_html][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”46a4a5c79f” data_padding_top_mobile_v=”80″ data_padding_top_mobile_h=”90″ data_padding_bottom_tablet=”50″ data_padding_top_tablet=”100″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_bottom=”65″ data_padding_top=”130″ data_bg_color=”rgba(228,228,228,0.52)” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”7c07ff9109″ data_border_style=”default” data_padding_mobile_h=”0″ data_padding_tablet=”0 15% 0 15%” data_resp_padding=”true” data_padding=”0 25% 0 25%”][cmsmasters_heading shortcode_id=”201fb956f7″ type=”h2″ font_size=”42″ line_height=”54″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”27″ animation_delay=”0″]W czym się specjalizuje?[/cmsmasters_heading][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”2ef92db89b” data_width=”boxed” data_no_margin=”true” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_color=”rgba(228,228,228,0.17)” data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”15″][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”9f42e9d0b2″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_padding_tablet=”0″ data_resp_padding=”true” data_padding=”55px 45px 45px 0″][cmsmasters_image shortcode_id=”26b6972cec” align=”center” animation=”fadeInDown” animation_delay=”400″]10852|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2022/08/dietoterapia2.png|full[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”57bf98c872″ data_border_style=”default” data_padding_mobile_h=”90px 5% 20px 5%” data_padding_tablet=”90px 18% 20px 14%” data_padding_large=”90px 18% 0 11%” data_resp_padding=”true” data_padding=”60px 10% 0 11%”][cmsmasters_heading shortcode_id=”6e775d341e” type=”h6″ font_family=”Quicksand:500,700″ font_size=”12″ line_height=”34″ font_weight=”bold” font_style=”normal” text_align=”left” color=”#ffffff” bg_color=”#3b8254″ border_radius=”20px” margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Jestem najlepsza w…[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”1d025469fe” type=”h2″ font_size=”36″ line_height=”48″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”20″ margin_bottom=”30″ animation_delay=”0″]Dietoterapia układu pokarmowego[/cmsmasters_heading][cmsmasters_featured_block shortcode_id=”eb85886294″ text_width=”100″ text_position=”left” text_padding=”0″ text_align=”left” fb_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” top_padding=”0″ bottom_padding=”10″ border_style=”default” animation_delay=”0″]

Moją specjalizacją są choroby układu pokarmowego oraz dietoterapia. Choroby zapalne jelit, SIBO, dysbioza, nietolerancje pokarmowe, ale także osobami po zabiegach na układzie pokarmowym wymagających opieki dietetyka wspomagającej leczenie.

[/cmsmasters_featured_block][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”1c3f314e2b” data_padding_bottom=”25″ data_padding_top=”0″ data_bg_color=”rgba(228,228,228,0.52)” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_no_margin=”true” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”7e58bbfe5a” data_border_style=”default” data_padding_mobile_h=”0 5% 0 5%” data_padding_tablet=”0 18% 0 14%” data_padding_large=”100px 14% 0 20%” data_resp_padding=”true” data_padding=”70px 8% 0 20%”][cmsmasters_heading shortcode_id=”8e0f861e65″ type=”h6″ font_family=”Quicksand:500,700″ font_size=”12″ line_height=”34″ font_weight=”bold” font_style=”normal” text_align=”left” color=”#ffffff” bg_color=”#3b8254″ border_radius=”20px” margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]To mnie kręci[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”be378e2e3f” type=”h2″ font_size=”36″ line_height=”48″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”20″ margin_bottom=”30″ animation_delay=”0″]Gospodarka hormonalna[/cmsmasters_heading][cmsmasters_featured_block shortcode_id=”11ec142fd1″ text_width=”100″ text_position=”left” text_padding=”0″ text_align=”left” fb_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” top_padding=”0″ bottom_padding=”10″ border_style=”default” animation_delay=”0″]

Zajmuję się także komponowaniem odżywiania i zaleceń w stylu życia związanych z nierównowagą gospodarki hormonalnej, a tym samym wsparcia płodności. Zaburzenia miesiączkowania, PCOS, endometrioza, choroby tarczycy.

 

[/cmsmasters_featured_block][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”f89ea01545″ data_padding=”55px 45px 45px 60px” data_resp_padding=”true” data_padding_tablet=”0″ data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″][cmsmasters_image shortcode_id=”d91802fb8a” align=”center” animation=”fadeInDown” animation_delay=”400″]10850|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2022/08/gospo2.png|full[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”1131b80d01″ data_width=”boxed” data_no_margin=”true” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_color=”rgba(228,228,228,0.17)” data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”125″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_bottom_tablet=”70″][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”2e462eb23b” data_padding=”55px 45px 45px 0″ data_resp_padding=”true” data_padding_tablet=”0″ data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″][cmsmasters_image shortcode_id=”a1b1bcd8c8″ align=”right” animation=”fadeInDown” animation_delay=”400″]10851|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2022/08/metabolizm2.png|full[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”e536e25ec2″ data_border_style=”default” data_padding_mobile_h=”90px 5% 0 5%” data_padding_tablet=”90px 18% 0 14%” data_padding_large=”110px 18% 0 11%” data_resp_padding=”true” data_padding=”80px 10% 0 11%”][cmsmasters_heading shortcode_id=”4d2d4f551f” type=”h6″ font_family=”Quicksand:500,700″ font_size=”12″ line_height=”34″ font_weight=”bold” font_style=”normal” text_align=”left” color=”#ffffff” bg_color=”#3b8254″ border_radius=”20px” margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]zdrowe nawyki[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”45c0c2c49c” type=”h2″ font_size=”36″ line_height=”48″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”20″ margin_bottom=”30″ animation_delay=”0″]Schorzenia metaboliczne[/cmsmasters_heading][cmsmasters_featured_block shortcode_id=”cf1f5022b0″ text_width=”100″ text_position=”left” text_padding=”0″ text_align=”left” fb_bg_color=”rgba(255,255,255,0)” top_padding=”0″ bottom_padding=”10″ border_style=”default” animation_delay=”0″]

Schorzenia metaboliczne określane są chorobą XXIw. Kłopoty ze stabilizacją wagi notuje większość osób z jakimi współpracuję Wynikają one z wielu powodów. Zdrowa dieta, w celu poprawy samopoczucia, kształtowania sylwetki i zdrowych nawyków żywieniowych to także tematy, które szerzę podczas indywidualnych konsultacji, ale także na szkoleniach, spotkaniach czy webinariach.

[/cmsmasters_featured_block][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”05cc7474e2″ data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”120″ data_padding_bottom=”45″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_top_tablet=”90″ data_padding_top_mobile_h=”80″ data_padding_top_mobile_v=”70″ data_padding_bottom_mobile_v=”25″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”da9248e892″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”][cmsmasters_heading shortcode_id=”1963a58b97″ type=”h2″ font_size=”42″ line_height=”54″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Co mówią o mnie klienci?[/cmsmasters_heading][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”b59af92141″ data_width=”fullwidth” data_padding_left=”0″ data_padding_right=”0″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”60″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_bottom_mobile_h=”25″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”34ebf92208″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_padding_laptop=”0 20px” data_resp_padding=”true” data_padding=”0 9% 0 9%”][cmsmasters_quotes shortcode_id=”c0742f4d9c” mode=”grid” columns=”4″ animation_delay=”0″][cmsmasters_quote shortcode_id=”qwqa45gqk6″ image=”5912|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/user-350×350.png|full” name=”Inż. Sebastian Kilichowski” subtitle=”twórca marki EyeShield”]

Nie znam chyba drugiej takiej osoby o tak konkretnym i całościowym podejściu do człowieka. Emilia jest dietetykiem, który podchodzi do każdego indywidualnie i zawsze stara się dojść do przyczyny problemu, na podstawie którego opiera dalszą strategię działania i dietę. Do tego jest ciepła i ma świetny kontakt z podopiecznymi. Polecam z czymstym sumieniem!

[/cmsmasters_quote][cmsmasters_quote shortcode_id=”n66xczxsr” image=”5912|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/user-350×350.png|full” name=”Paulina Danielak ” subtitle=”Psycholog”]

Emilia w swojej dziedzinie jest specjalistą najwyższej klasy. Dlatego tez zawsze, gdy potrzebuję zasięgnąć rady – zwracam się do niej. Dzięki jej ogromnej wiedzy i cudownej osobowości współpraca zawsze jest nie tylko owocna, ale i przyjemna.

[/cmsmasters_quote][cmsmasters_quote shortcode_id=”pgq3xe03ym” image=”5912|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/user-350×350.png|full” name=”Kamila Gurdek” subtitle=”Opinia z FB”]

„Emilka jest cudowną, pełną empatii i zrozumienia osobą, całkowicie zaangażowaną w to co robi, z wielką wiedzą i pasją. Wkłada dużo energii w każdą rozpiskę i konsultację, a przede wszystkim jej zalecenia działają cuda

[/cmsmasters_quote][cmsmasters_quote shortcode_id=”06bh82sws9″ image=”5912|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/user-350×350.png|full” name=”Sylwia Długozima” subtitle=”Opinia z FB”]

„Mimo wielu prób, tylko z nią dałam radę aż do dziś! Fantastyczny dietetyk a przede wszystkim bardzo ludzka kobieta, która pomoże w każdej sytuacji. Mimo wzlotów i upadków nigdy nie odpuściła. Polecam z całego serca ☺️”

[/cmsmasters_quote][/cmsmasters_quotes][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”f2839bf624″ data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”120″ data_padding_bottom=”45″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_top_tablet=”90″ data_padding_top_mobile_h=”80″ data_padding_top_mobile_v=”70″ data_padding_bottom_mobile_v=”25″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”2cfdff376e” data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”][cmsmasters_heading shortcode_id=”d8f1711911″ type=”h2″ font_size=”42″ line_height=”54″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Moja obecność w mediach[/cmsmasters_heading][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”debe6f0a1c” data_padding_bottom_mobile_h=”80″ data_resp_vert_pad=”true” data_padding_bottom=”110″ data_padding_top=”0″ data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”ea5a1f774c” data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_resp_padding=”true”][cmsmasters_quotes shortcode_id=”b7e18029a5″ mode=”grid” columns=”4″ animation_delay=”0″][cmsmasters_quote shortcode_id=”6sonywxzw2″ image=”5911|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/ddtvn-1.png|full” name=”Dzień Dobry TVN” subtitle=”Program TV”]

Co tydzień zjadasz kartę kredytową – plastik jest wszędzie!

[Zobacz video]

 

[/cmsmasters_quote][cmsmasters_quote shortcode_id=”dkto1rou4d” image=”5910|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/bc-logo.png|full” name=”BODY CHALLENGE” subtitle=”Magazyn”]

[/cmsmasters_quote][cmsmasters_quote shortcode_id=”urjisqpiqi” image=”5909|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2014/08/logoo-1.jpg|full” name=”LOGO” subtitle=”Magazyn”]

[/cmsmasters_quote][cmsmasters_quote shortcode_id=”d830slo0pq” image=”6127|https://keepfitinstyle.pl/wp-content/uploads/2020/01/logo.png|full” name=”SHEro MAGAZINE” subtitle=”Czasopismo”]

[/cmsmasters_quote][/cmsmasters_quotes][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”bf9a3d67a6″ data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”0″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”64eda888be” data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”]

[cmsmasters_divider shortcode_id=”a6dd2d6714″ width=”long” height=”1″ style=”solid” position=”center” margin_top=”50″ margin_bottom=”50″ resp_vert_mar=”true” margin_top_mobile_h=”10″ margin_bottom_mobile_h=”10″ animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”53ca708286″ data_padding_bottom=”10″ data_padding_top=”60″ data_color=”first” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_no_margin=”true” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”c426870630″ data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″][cmsmasters_counters shortcode_id=”023305a53f” type=”horizontal” count=”4″ icon_size=”30″ icon_space=”60″ icon_border_width=”0″ icon_border_radius=”50%” animation_delay=”0″][cmsmasters_counter shortcode_id=”f383b06fa7″ subtitle=”Z tyloma ekspertami działam na co dzień ” value=”30″ value_suffix=”+” icon_type=”icon”]Współpraca[/cmsmasters_counter][cmsmasters_counter shortcode_id=”0ad4a62785″ subtitle=”Tylu pacjentów jest zadowolonych z mojej pracy!” value=”98″ value_suffix=”%” icon_type=”icon”]Satysfakcja[/cmsmasters_counter][cmsmasters_counter shortcode_id=”f60856446f” subtitle=”Tyle projektów społeczno-zdrowotnych zrealizowałam.” value=”45″ icon_type=”icon”]Projekty[/cmsmasters_counter][cmsmasters_counter shortcode_id=”6c8fc152e3″ subtitle=”Tylu osobom pomogłam.. dołącz i TY!” value=”1451″ icon_type=”icon”]Pacjenci[/cmsmasters_counter][/cmsmasters_counters][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”591f9e7b40″ data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”0″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”01cdfcc14b” data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”]

[cmsmasters_divider shortcode_id=”7eb14570b9″ width=”long” height=”1″ style=”solid” position=”center” margin_top=”50″ margin_bottom=”50″ resp_vert_mar=”true” margin_top_mobile_h=”10″ margin_bottom_mobile_h=”10″ animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=”a6fabf38fe” data_padding_bottom=”80″ data_padding_top=”50″ data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/2″ data_shortcode_id=”a592095537″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_padding_mobile_v=”0″ data_padding_tablet=”0 36% 0 0%” data_resp_padding=”true” data_padding=”0 12% 0 0%”][cmsmasters_heading shortcode_id=”01e9ebc79a” type=”h2″ font_size=”36″ line_height=”48″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”40″ custom_check=”true” custom_size_responsive_1=”540|28|42″ animation_delay=”0″]Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną – zapraszam do kontaktu.[/cmsmasters_heading][cmsmasters_button shortcode_id=”9e4ce17d81″ button_link=”https://keepfitinstyle.pl/kontakt” button_target=”self” button_text_align=”left” button_font_weight=”default” button_font_style=”default” button_text_transform=”default” button_padding_hor=”30″ button_border_style=”default” button_bg_color=”#3b8254″ button_text_color=”#ffffff” button_border_color=”#2e442e” button_bg_color_h=”rgba(255,255,255,0)” button_text_color_h=”#212529″ button_border_color_h=”#e4e4e4″ animation_delay=”0″]Napisz do mnie![/cmsmasters_button][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/4″ data_shortcode_id=”c34f891521″][cmsmasters_heading shortcode_id=”88976617f0″ type=”h4″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”15″ animation_delay=”0″]Sklep[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”85ca679fe8″ type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/sklep” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Produkty[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”o5naaneuav” type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/regulamin-sklepu” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Regulamin sklepu[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”7eb3e122ce” type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/polityka-prywatnosci” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Polityka prywatności[/cmsmasters_heading][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/4″ data_shortcode_id=”858c21b3f3″][cmsmasters_heading shortcode_id=”3c2d954472″ type=”h4″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”15″ animation_delay=”0″]Nawigacja[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”a89d9a2574″ type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Główna[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”c0451078c7″ type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/o-mnie” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]O mnie[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”up9y4cf9ob” type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/blog” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Blog[/cmsmasters_heading][cmsmasters_heading shortcode_id=”ac06ec3352″ type=”h4″ font_size=”16″ line_height=”36″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” color=”#898f96″ link=”https://keepfitinstyle.pl/kontakt” target=”self” link_color_h=”#212529″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ animation_delay=”0″]Kontakt[/cmsmasters_heading][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]