O mnie

WITAJ W MOIM FIT ŚWIECIE!

 

Nazywam się Emilia Cesarek.

Każdego dnia inspiruję się pasją do fitnessu, zdrowego i aktywnego trybu życia, a tym samym budowania własnego wizerunku. Poprzez bloga, zapraszam Cię serdecznie do wspólnego działania i motywowania się, by pozostać FIT!

Jestem instruktorem fitnessu oraz trenerem personalnym. Przeszłam również kilkanaście różnych kursów, m.in. z dziedziny pilates, zdrowego kręgosłupa, utrzymania formy w ciąży, stretchingu, trening funkcjonalnego. Na tym oczywiście nie poprzestaje. Chcę się rozwijać, każdego dnia zdobywać wiedzę i  nabierać doświadczenia związanego z moją FIT pasją.

Moja przygoda ze sportem trwa od kiedy pamiętam. Od najmłodszych lat uprawiałam różne aktywności fizyczne, zarówno zawodowo jak i rekreacyjnie. Moim hobby było jeździectwo, z którego zrezygnowałam kilka lat temu na poczet rozwoju edukacji na studiach. Na treningi brakło czasu, a dodatkowo jeździectwo, jako sport wymagał ogromnych nakładów finansowych.

Na co dzień jestem osobą pogodną i energiczną, nie wyobrażałam sobie braku ruchu w życiu, a co więcej nie potrafi się tak zwyczajnie poddać! Zawsze walczę do końca, wytrwale i z zapałem, więc i tym razem postawiłam sobie cel, by odkryć nową drogę w życiu! Udało się, znalazłam coś, co jak się okazało stało się moją największą życiową radością. Tak, chodzi o  FITNESS! Od momentu, kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia do klubu fitness, korzystać z siłowni zakochałam się w tym i nie potrafię już przestać! Każdego dnia popieram trening zdrową dietą i sposobami na regenerację ducha i ciała. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu czuję się w życiu spełniona!

Wierzę w siłę grupowej motywacji i mam nadzieje, że dzięki blogowi będę mogła czuć ją każdego dnia poprzez Waszą obecności i aktywności na stronie. Otaczanie się ludźmi, którzy mają podobną pasję, chcą ją rozwijać, wymieniać na jej temat swoje zdanie jest dla mnie bardzo istotnym aspektem w życiu, o który staram się dbać. Dobro tkwi w ludziach, a karma powraca!

Prowadząc bloga, chciałabym przekonywać jak najwięcej z Was do tego, że bycie FIT to nie jednorazowy cel, do którego dążymy lecz styl życia, codzienność.
Moim marzeniem jest, by wiedza i doświadczenie z zakresu treningów, zdrowego trybu odżywiania i dbania o sylwetkę były przydatne i motywujące dla innych.

Założeniem bloga jest więc dzielenie się z Wami motywacją, wiedzą o FIT stylu życia.  Będę na nim zamieszczać materiały, zdjęcia, filmy, które mam nadzieję będą pomocne w budowaniu Waszych FIT wizerunków!

Skoro czytasz notkę „o mnie”, tzn. że już tu jesteś! Ciesze się ogromnie i mam nadzieję, że będziesz tu częściej! Przesyłam ogromny uśmiech od siebie i zachęcam Cię, by tu: zaglądać, czytać, komentować, pytać! Sukces tkwi w grupowej motywacji! Razem możemy więcej! :)

Jeśli jesteś zainteresowny współpracą zapraszam do KONTAKTU.

Bądź na bieżąco!

W dzisiejszych czasach wiele dzieje się w social media, dlatego warto, abyś śledził moje poczynania na Facebooku i Instagramie. Zapraszam na moje profile. Przegapiłeś wpis? Sprawdź archiwum.